Apartamenty Koncertowe

Kameralne Miejsce - Komfortowe Apartamenty.

I agree with Terms and Conditions and I've read and agree Privacy Policy.

Apartamenty Koncertowe

Apartamenty Koncertowe zostały zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, ceniących sobie wysoką jakość, komfort użytkowania i niepowtarzalny klimat mieszkania w bliskim sąsiedztwie zielonej enklawy. Kompleks trzech czteropiętrowych budynków u zbiegu ulic Wiosennej i Słonecznej liczy 138 apartamentów i zostanie oddany do użytku w 2019 roku.

Nowoczesna bryła budynków jest utrzymana w eleganckim stylu modernistycznym. Niska, kameralna zabudowa oraz niewielki rozmiar osiedla tworzą przyjazną przestrzeń do życia. Bliskość lasu miejskiego i terenów zielonych, sprzyjających wyciszeniu i rekreacji, podkreśla rodzinną atmosferę tego miejsca. Jednocześnie dogodna lokalizacja osiedla zapewnia korzystny dojazd do centrum Białegostoku samochodem lub komunikacją miejską, dzięki czemu do śródmieścia można się dostać w mniej niż 10 minut. Przystanek autobusowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, a w bliskiej okolicy zlokalizowane jest przedszkole, sklepy i punkty usługowe, a także duży supermarket.

Ogromnym atutem Apartamentów Koncertowych są jasne, funkcjonalne wnętrza, doświetlone wysokimi oknami, z których roztacza się widok na pobliski las. Przemyślane rozwiązania architektoniczne i wysoki standard wykończenia sprawią iż nasze mieszkania będą niezwykle komfortowe. O dodatkową wygodę użytkowania zadbają obszerne balkony, przynależne ogródki na parterze i podziemne garaże. W trosce o bezpieczeństwo całe osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w całodobowy monitoring.

138 Komfortowych Apartamentów 138 Miejsc Postojowych W garażu podziemnym 3 Budynki w niskiej zabudowie 154,990 złotych - najtańsze mieszkanie

Inwestor

Apartamenty Koncertowe sp. z o.o. sp. k.
ul. Wczasowa 8, 15-505 Białystok
KRS 0000659183 NIP 9662109338